Натхнення

Як львівський юнак став героєм мемів, не помітивши Анджеліну Джолі у кав’ярні

30 квітня акторка відвідала Львів із приватною гуманітарною місією. Вона поспілкувалася з дітьми, що постраждали від війни, зустрілася на вокзалі з переселенцями, а також зайшла у звичайну кав’ярню. Саме остання подія стала найпомітнішою в мережі — усе завдяки відео, яке зняла журналістка Майя Підгородецька. На ньому юнак у навушниках і з телефоном сидить зовсім поруч від Джолі, але не помічає її. Переповідаємо його історію.

Львівського хлопця відшукали журналісти програми «Сніданок з 1+1». Його звуть Юліан, йому 14 років, вчиться у восьмому класі. Він розповів, що опинився в кав’ярні випадково, коли зайшов перекусити, чекаючи маршрутку. «Я сів за столик. Краєм вуха чую, хтось англійською розмовляє. Думаю, якась американська знаменитість інстаграмна. Бачив її, але не зрозумів, хто це, не впізнав», — згадує Юліан. Він розповів, що в той момент був зайнятий, бо слухав музику й розглядав пости в інстаграмі.

Тільки приїхавши додому й побачивши численні фотографії з собою в різних пабліках, хлопець зрозумів, що несподівано став відомим. «Це той випадок, коли ти ніяких планів не будував, а популярність знайшла тебе», — каже юнак. Тепер він збирає меми про себе і зізнається, що вони його зовсім не ображають. В інстаграмі, де він зазвичай викладає свої малюнки, Юліан запостив селфі із двома парами навушників і підписом: «Готовий стати новим символом перемоги України».

Ось ті самі меми:

Нове та Найкраще

741

637

641
997

Більше матеріалів