Американець зробив ін’єкцію з відвару галюциногенних грибів і мало не помер — вони проросли у ньому

30-річний житель Небраски був доставлений у відділення невідкладної допомоги після того, як зробив собі ін’єкцію з відваром із псилоцибінових грибів, — вони буквально проросли в його тілі, і чоловік мало не загинув, повідомляє Daily Mail. За допомогою галюциногенного «чаю» він сподівався самостійно впоратися з біполярним розладом особистості та депресією.

Американець відварив гриби, профільтрував рідину через ватний диск і ввів собі внутрішньовенно. Через кілька днів лікарі швидкої допомоги виявили у нього в організмі бактеріальну і грибкову інфекції, які спровокували ріст Psilocybe cubensis у крові пацієнта.

Чоловік вивчав різні способи лікування опіоїдної залежності й депресії та вирішив перевірити на собі терапевтичний ефект мікродоз ЛСД і галюциногенних грибів. Однак замість традиційного способу вживання американець вколов експериментальний відвар, який ледь не позбавив його життя. Через кілька днів після ін’єкції у чоловіка почали розвиватися летаргія і жовтяниця, з’явилися діарея і постійна нудота.

По допомогу до медиків звернулася родина потерпілого. Через збій у роботі внутрішніх органів, який спровокував септичний шок і гостру дихальну недостатність, пацієнта помістили у відділення інтенсивної терапії. Загалом він провів у лікарні 22 дні, йому проводили штучну вентиляцію легень і зробили фільтрацію крові. Повідомляють, що на чоловіка чекає тривале лікування. Медики підкреслюють, що цей випадок — ще один доказ того, що люди потребують додаткової інформації про наркотичні речовини, допустимі способи їх вживання і пов’язані з цим ризики.

Нове та Найкраще

6 678

834

711
1 101
Більше матеріалів