Фотопроект

Переможець спеціальної номінації Bird in Flight Prize ‘20: Проєкт «Мамо, ти все ще думаєш, що я бовдур?»

Переможець глядацького голосування Bird in Flight Prize '20 — турецький фотограф Ердем Варол із проєктом про його рідний район.

Протягом тижня читачі обирали найкращий проєкт у спеціальній номінації Readers’ Choice Award. У відкритому голосуванні взяли участь 2 тисячі людей. У підсумку найбільшу кількість голосів отримала серія «Мамо, ти все ще думаєш, що я бовдур?». Приз номінації — 1000 євро.

Ердем Варол, Туреччина

Виявилося, що для мене найскладніше знімати свій рідний район. Проблема навіть не в тому, що я звик до одних і тих самих вулиць, людей або будівель і після стількох років уже не знаходжу нічого цікавого в цьому місці. Я відчуваю внутрішній дискомфорт, знімаючи мій район, бо мене щиро турбує, що подумають про мене інші жителі, коли я розгулюю з фотоапаратом околицями, наче нероба.

Проте мої друзі з початкової школи продовжують слідкувати за мною в соціальних мережах. Мехмет (нині перукар у Санаї Махаллесі, друг дитинства) радить додати ностальгічних ноток до моїх фотографій. Коли я лише починав знімати, мама, побачивши фотокамеру у мене на шиї, запитала, що я збираюся робити. Я відповів, що йду знімати околиці. Вона була вочевидь незадоволена й запитала: «Синку, ти збираєшся гуляти, як бовдур, з фотоапаратом на шиї?»

Нове та Найкраще

730

633

638
987

Більше матеріалів