Репер Lil Nas X випустив кросівки з пентаграмою і краплею людської крові в підошві

Американський репер Lil Nas X спільно з компанією MSCHF випустив кросівки чорного кольору з прикріпленою до шнурків пентаграмою. У підошву кожного кросівка додана крапля людської крові. Модель називається Satan Shoes («Взуття Сатани») і створена на базі Nike Air Max 97. Компанія Nike заявила, що не брала участі в розробці та виробництві моделі Satan Shoes, повідомляє The New York Times.

Один із засновників MSCHF Деніел Грінберг стверджує, що кров для кросівок здали співробітники його компанії. За словами Грінберга, кров змішали з червоним чорнилом і додали до капсули з повітрям, яка доповнює підошву кожного кросівка.

MSCHF випустила Satan Shoes обмеженою партією — всього 666 пар. Кросівки будуть продаватися за ціною $1 018. Вартість Satan Shoes є відсиланням до Євангелія від Луки. У розділі 10 вірші 18 сказано: «Я бачив Сатану, що з неба спадав, немов блискавка». До цього вірша відсилає і напис, виконаний на кожній парі кросівок, — «Лука 10:18».

Американський репер опублікував відео під назвою «Lil Nas X вибачається за Satan Shoes». У ролику після п’яти секунд монологу музиканта вмикається кліп на його пісню Montero, який вийшов нещодавно, — відео зняла українська режисерка Таня Муїньо. У кліпі Lil Nas X спускається до пекла і танцює на колінах у Сатани, а потім скручує йому шию.

MSCHF не вперше обігрує релігійну тему при створенні продукції. У 2019 році компанія випустила модель Jesus Shoes («Взуття Ісуса») з прикріпленим до шнурків хрестом і святою водою в повітряній капсулі у підошві.

Нове та Найкраще

6 373

736

635
990
Більше матеріалів