Вийшов перший трейлер драми Пола Верховена «Бенедетта» про роман між черницями

Французька кіностудія Pathé випустила перший трейлер драми «Бенедетта» режисера Пола Верховена, відомого за фільмами «Основний інстинкт» і «Згадати все». «Бенедетта» заснована на книзі історикині Джудіт Браун «Нескромні вчинки: життя черниці-лесбійки в Італії епохи Відродження». Прем’єра стрічки відбудеться в липні на Каннському кінофестивалі, повідомляє Deadline.

Дія картини розгортається в XV столітті, після епідемії чуми, що прокотилася Європою та Азією. Бенедетта Карліні стає послушницею в одному з монастирів Італії, де у неї зав’язуються романтичні стосунки з іншою жінкою. Бенедетту переслідують видіння релігійного та еротичного характеру. В основу фільму і книги покладено реальні події.

Роль черниці Бенедетти виконує бельгійська актриса Віржині Ефіра. Їй уже доводилося працювати з Верховеном — Ефіра грала побожну католичку в його еротичному трилері «Вона» 2016 року. У зйомках «Бенедетти» також беруть участь Шарлотта Ремплінг, Дафна Патакія, Ламбер Вільсон і Олів’є Рабурден. Сценарій до фільму написав Верховен у співавторстві з Девідом Бірком, який раніше працював над картиною «Вона».

Показ «Бенедетти» повинен був відбутися у 2019 році. Але вихід стрічки довелося перенести на 2020-й через тривале відновлення Верховена внаслідок операції на стегні. Після того як Каннський кінофестиваль скасували в минулому році через пандемію COVID-19, прем’єру картини запланували на 2021-й.

Нове та Найкраще

267

68

213
1 274
Більше матеріалів