Особняк із фільму «Сам удома» виставили на Airbnb — його можна зняти за $25 на добу

На платформі оренди житла Airbnb виставили особняк родини Маккалістерів із фільму «Сам удома», розташований у передмісті Чикаго. Зняти об’єкт можна за $25 на добу, але лише на день — 12 грудня. Бронювання відкриється у вівторок, 7 грудня.

В особняку чотири гостьові кімнати і дві спальні. Оголошення написано від імені Базза Маккалістера, старшого брата Кевіна. «Цього святкового сезону ми граємо за правилами мого маленького брата, тож не соромтеся споживати нездорову їжу, дивитися нісенітницю по телевізору, брати лосьйон після гоління мого батька й обирати свою власну пригоду. Тільки не заходьте до моєї кімнати, гаразд?» — сказано в оголошенні. Базз також просить доглянути його павука.

Гостям обіцяють найкращу чиказьку піцу та набір Lego, присвячений кінофраншизі, у подарунок. Крім того, вони матимуть змогу побачити останню версію фільму на платформі Disney+.

У листопаді Airbnb і студія Warner Bros. відтворили нью-йоркську квартиру героїні серіалу «Секс у великому місті» Керрі Бредшоу. Житло для двох можна було зняти за $23 на добу.

Нове та Найкраще

6 328

714

623
978
Більше матеріалів