Метал-гурт Omicron набув популярності завдяки новому штаму коронавірусу

26 листопада Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила назву нового штаму COVID-19 — для нього обрали п’ятнадцяту літеру грецького алфавіту омікрон. Несподівано це призвело до зростання популярності гонконгського прог-метал-гурту Omicron, що розпався п’ять років тому. Наразі музиканти планують возз’єднання, пише Rolling Stone.

Omicron проіснував з 2014 до 2016 року, відіграв кілька концертів, але так і не випустив альбом. Наприкінці листопада гітарист Лі Хен Чан почав отримувати повідомлення від друзів та колишніх колег про те, що гурт потрапив у новини. Насправді йшлося про новий штам вірусу з тією самою назвою, що й у колективу.

«Зі всіх можливих слів, які можна було використати для позначення вірусу, обрали „омікрон“. Правильно це чи ні, але нами знову почали цікавитися», — сказав Лі.

На хвилі популярності музиканти планують все-таки випустити альбом, зібраний із невиданого матеріалу. Гурт навіть думають перейменувати на Omicron 2014, щоб його не плутали зі штамом. Крім Чана до квартету входять клавішник Тайлер Юнг, барабанщик Алекс Бедвелл та синт-гітарист Адам Робертшоу.

Нове та Найкраще

2 820

3 235

392
4 120
Більше матеріалів