Playboy перезапустить журнал у цифровому форматі — він конкуруватиме з OnlyFans

Журнал для чоловіків Playboy, який перестав виходити друком у 2020-му, перезапускають як цифрове видання. Оновлене медіа дебютує пізніше цього року й має стати альтернативою платформі для дорослих OnlyFans, пише New York Post.

У Playboy буде власна платформа для творців. На відміну від OnlyFans, де автором може стати будь-хто, редакція Playboy сама обиратиме творців через подані заявки. Обрані автори публікуватимуть на своїх сторінках контент для дорослих, надаватимуть передплатникам ексклюзивний доступ до власного життя та прикрашатимуть цифрові обкладинки.

На першу таку обкладинку, присвячену 70-річному ювілею видання, потрапила американська модель і акторка Аманда Черні. Вона заробила понад $1 мільйон як творчиня Playboy за допомогою бета-версії платформи Centerfold.

Centerfold запустили у 2021 році як місце «для творчої свободи, художнього вираження та сексуального позитиву». Як і OnlyFans, вона дозволяє авторам контенту розвивати спільноту передплатників. Журнал відмовиться від назви Centerfold та інтегрує платформу у структуру Playboy.

Перший номер журналу Playboy вийшов 1953 року. Його засновник та шеф-редактор Г’ю Гефнер помер у 2017-му у віці 91 року. У березні 2020-го Playboy оголосив про припинення випуску друкованого видання на фоні пандемії коронавірусу і фінансових проблем.

Нове та Найкраще

712

147

212
301
Більше матеріалів