Про музиканта Скетмена Джона знімуть біографічний фільм

У США почали роботу над біографічною картиною про джазового музиканта Джона Ларкіна, більш відомого під псевдонімом Скетмен Джон, пише The Hollywood Reporter. Популярність артисту приніс його трек Scatman (Ski Ba Bop Ba Dop Bop) 1994 року.

Хто зрежисує фільм та гратиме роль Скетмена Джона, поки невідомо. Авторами сценарію стануть Стівен Базілоне та Енні Мебейн, які разом працювали над серіалом «Голдберги». Одним із продюсерів виступить колишній менеджер музиканта Манфред Зарінгер.

Стрічка розповість історію артиста, який протягом життя страждав від тяжкої форми заїкання, а також боровся з булінгом, наркоманією й алкоголізмом. Він поборов залежність у реабілітаційному центрі, де зустрів кохання свого життя.

Музичну кар’єру Джон Ларкін починав у 1970-х як джаз-піаніст у клубах Лос-Анджелеса. Під іменем Скетмен Джон він став виступати у 1986-му. Виконавець випустив три альбоми та отримав кілька нагород. Свій успіх він називав «перетворенням найбільшої проблеми у найбільше надбання», маючи на увазі заїкання. Скетмен Джон помер від раку в 1999-му, у віці 57 років.

Нове та Найкраще

102

248

96
321
Більше матеріалів