Ловця омарів заковтнув кит — чоловік вижив і розповів свою історію на Reddit

56-річного ловця омарів Майкла Паккарда заковтнув горбатий кит — ссавець виплюнув американця, той зміг вижити і розповів про свій досвід користувачам Reddit, повідомляє Vice. 11 червня чоловік опустився під воду біля берегів Провінстауна у штаті Массачусетс, щоб перевірити одну зі своїх пасток. Він занурився на глибину 13,5 метра, коли помітив, що раптово все навколо потемніло. «Я відчув сильний поштовх, а потім побачив, що все стало абсолютно чорним», — каже Паккард.

Спочатку чоловік вирішив, що на нього напала акула, але зрозумів, що в істоти відсутні гострі зуби, а її розмір набагато більший. Паккард опинився замкненим у роті у кита. Чоловік згадує, що подумки попрощався з дружиною і дітьми. «У мене паморочилося в голові, я відчував, як пливе кит, і просто думав про те, що виходу немає», — поділився американець із користувачами Reddit. Він знаходився в роті кита всього близько 30-40 секунд, після чого ссавець сплив на поверхню і виштовхнув Паккарда язиком.

Горбаті кити водяться в кожному зі світових океанів, але мис Кейп-Код, де стався інцидент, є одним із найпопулярніших місць для спостереження за морськими тваринами, які можуть досягати ваги 40 тонн. Горбаті кити не агресивні і харчуються ракоподібними і дрібною рибою, такою як сардини та анчоуси. У роті у ссавців є спеціальна система фільтрації — рогові пластини, що звисають з піднебіння і дозволяють сортувати їжу. За даними National Geographic, розмір глотки китів у стані спокою — з людський кулак, тому вони не можуть проковтнути нічого великого.

Майкл Паккард підкреслив, що не вірить у те, що тварина змогла б проковтнути його, навіть якби захотіла. Після того як чоловік знову опинився на поверхні води, його доставили до найближчої лікарні з незначними синцями і подряпинами. «Я міг би задихнутися або потонути, якби не регулятор подачі повітря», — уточнив американець. Паккард розповів на Reddit, що не перестане ловити омарів, адже у нього 15-річний досвід у цій справі і він хоче якомога швидше повернутися до роботи.


Фото: Wanetta Ayers, Wikimedia Commons

Нове та Найкраще

8 871

973

844
1 462
Більше матеріалів