У Канаді заклеїли білборди з фотографіями сплячих людей: місцеві жителі прийняли їх за мертвих

Жителі канадського Ванкувера розкритикували рекламу фотофестивалю Capture Photography Festival, яка розміщувалася на білбордах по всьому місту. Канадці скаржилися, що сплячі герої знімків фотографа і художника Стівена Ширера нагадують мертвих. У результаті рекламні щити довелося заклеїти, повідомляє Artnet News.

Фотоплакати розмістили 30 березня, а вже 1 квітня їх замінили. Знімки для білбордів були взяті з інтернет-аукціону eBay, а також з особистого архіву Ширера. Більшість моделей зображені великим планом і з відкритим ротом. The Artnet News зазначає, що ці сцени повинні були викликати асоціації з релігійним екстазом.

«Ми вочевидь переоцінили інтерес Ванкувера до провокаційних робіт», — заявила засновниця Capture Photography Festival Кім Спенсер-Нейрн. Виконавча директорка фестивалю Еммі Лі Волл сказала, що його керівництво приділятиме більше уваги громадській думці, але так, щоб це не відбивалося на свободі творчості.

Capture Photography Festival є некомерційним фестивалем фотографії. Він був заснований у 2013-му і проходить щорічно у квітні. Під час фестивалю у десятках галерей та на інших майданчиках по всьому Ванкуверу проводять фотовиставки. Захід також включає освітню програму, покази фільмів і виступи фотографів.

Нове та Найкраще

4 949

159

303
545
Більше матеріалів