Sony зняла з виробництва дзеркальні фотоапарати

Японська корпорація Sony припинила випуск дзеркальних фотокамер. Компанія видалила зі свого сайту інформацію про A99 II, A77 II і A68 — останні випущені дзеркальні фотоапарати. На сайтах роздрібних продавців зазначено, що ці моделі зняті з виробництва, повідомляє Digital Camera World.

Sony випустила останню дзеркальну фотокамеру A99 II ще у 2016 році. У 2020-му компанія оголосила про вихід адаптера Sony LA-EA5, який дозволяє використовувати об’єктиви з типом кріплення A на фотоапаратах з типом кріплення E.

У 2006 році Sony викупила у японського холдингу Konica Minolta напрямок з виробництва дзеркальних фотокамер. Sony перейменувала цю лінійку фотоапаратів — вона отримала назву Alpha. У 2010-му Sony представила свої перші бездзеркальні камери зі змінним об’єктивом NEX-3 і NEX-5. Відтоді компанія почала поступово переходити на виробництво бездзеркальних моделей. Вона також запустила нову систему кріплення об’єктива — байонет E. Sony є третім за величиною виробником фотоапаратів у світі після Canon та Nikon.


Фото: Wikimedia Commons

Нове та Найкраще

6 706

717

691
1 108
Більше матеріалів