Ubisoft випустила VR-гру, присвячену пожежі у соборі Нотр-Дам

15 квітня 2019 року у соборі Паризької Богоматері спалахнула пожежа, що завдала будівлі XIV століття значної шкоди. У пам’ять про трагічну подію французький режисер Жан-Жак Анно зняв документальну стрічку «Нотр-Дам у вогні»: вона розповідає про зусилля пожежників, які рятували пам’ятку архітектури. Також він зв’язався з компанією Ubisoft, що створила на основі картини тематичну VR-гру, повідомляє Designboom. Реліз проєктів відбувся в один день, 22 червня.

Сюжет гри спирається на серію інтерв’ю, які провів режисер. Розробники пропонують користувачам перевтілитися у пожежників, спробувати загасити полум’я за обмежений проміжок часу та зберегти цінні релігійні об’єкти. У ході сеансів, що розраховані на годину, гравці працюють разом — розв’язують головоломки, шукають Терновий вінець, намагаються приборкати вогонь на дзвіниці та залишитися неушкодженими.

У Ubisoft зазначили, що розробка поєднує у собі освітні та розважальні елементи, висвітлює історичне значення будівлі й віддає належне командній роботі рятувальників — особлива увага у грі приділена спілкуванню і взаємодії з іншими учасниками.

Компанія намагалася створити максимально реалістичне та деталізоване зображення Нотр-Даму. За основу Ubisoft узяла віртуальну модель готичного собору з гри Assassin’s Creed Unity 2014 року та вдосконалила її, додавши останні архітектурні доповнення: сучасний вівтар, північну дзвіницю та риштування навколо будівлі.

Нове та Найкраще

384

313

140
141
Більше матеріалів