OpenAI створила додаток на основі штучного інтелекту, що перетворює абсурдні текстові запити на зображення

Американська дослідницька лабораторія OpenAI розробила додаток на основі технології штучного інтелекту DALL-E, який здатний перетворювати незвичайні текстові запити на зображення, повідомляє Dazed. Додаток назвали на честь знаменитого сюрреаліста Сальвадора Далі й вигаданого робота ВОЛЛ-І.

Технологія розпізнає запропонований текст і генерує зображення неіснуючих об’єктів, рослин і тварин, а також не пов’язаних між собою понять. Користувачам пропонують поспостерігати за роботою DALL-E, по-своєму комбінуючи фрагменти тексту. Наприклад, подивитися, як за версією додатка виглядає шкіряне крісло у вигляді Пікачу або чайник у формі свині, сардини або орхідеї, на зображення авокадо в діловому костюмі, що вигулює собаку, суміш панди і морської зірки, равлика з текстурою кавуна або суші у вигляді кота.

Додаток здатний трансформувати існуючі в мережі зображення і формувати образи антропоморфних тварин. «Ми виявили, що DALL-E може генерувати правдоподібні ілюстрації для великої кількості пропозицій, які досліджують композиційні структури мови», — уточнюють на сторінці проєкту.

Розробники впевнені, що у DALL-E великий потенціал і в майбутньому технологію можна буде використовувати для вивчення різних соціальних процесів, наприклад аналізу того, як зміни в економіці впливають на різні трудові сфери та професії.


Фото: OpenAI

Нове та Найкраще

6 678

834

711
1 101
Більше матеріалів