Співробітниця ЦВК звільнилася після реакції на пост про зламаний вібратор

Помічниця голови Центральної виборчої комісії Анжела Єременко звільнилася після того, як її розкритикували за пост про зламаний вібратор, — про це вона повідомила у своєму блозі Bad Mama. Залишити посаду жінка вирішила зіткнувшись з булінгом у соціальних мережах. Анжела Єременко відповідала за комунікацію державної структури. Також вона написала автобіографічну книгу Imago про прийняття і любов до себе.

Інтернет-користувачів обурило, що співробітниця ЦВК відкрито говорить про свої бажання і ділиться подробицями особистого життя. Деякі підписники звинуватили її в неналежній поведінці і засумнівалися в ділових якостях, але були й ті, хто висловився на захист авторки блогу.

«Я не можу говорити про секс, не можу порушувати гострі теми, тому що портрет держслужбовця повинен бути зовсім іншим. Швидше за все, держслужбовець (до речі, я не була ним ніколи) — це людина з параноєю, що будь-яке її слово обернеться проти неї, і сексом з вимкненим світлом у місіонерській позі. […] Реальність поки така, що держслужба не потребує нових людей. Не тому, що вона не приймає на роботу людей з рожевим волоссям, чи тому, що вони в минулому малювали фалоси на особистій виставці картин. Ні, саме суспільство в більшій частині не готове до того, що людина має право бути собою, навіть якщо вона працює на державу», — підкреслила Анжела Єременко. Жінка уточнила, що бути відкритою для неї важливіше за будь-яку посаду.

Нове та Найкраще

157

254

818
223
Більше матеріалів