Репортаж

Be Pride Like Ukraine: Репортаж з берлінського прайду

Цьогорічний прайд у Берліні став одним із найбільших за всю історію. Як і у 2022-му, вулицями німецької столиці пройшла й українська колона. Вікторія Темнова сфотографувала, як це було.

Це вже 45-й берлінський прайд на підтримку прав лесбійок, геїв, бісексуалів, трансгендерів і квірів. На події 22 червня, що відома під назвою День Крістофер-стрит, або CSD, було близько 75 вантажівок, які вели величезний натовп через центр міста за маршрутом завдовжки 7,4 кілометра. За оцінками організаторів, на прайді зібралося до пів мільйона людей. Учасники зупинилися біля Бранденбурзьких воріт.

Девізом української колони цього року стало гасло Be Pride Like Ukraine, до її складу входило близько пів тисячі осіб — у тому числі й посол України в Німеччині Олексій Макеєв. Тож, крім традиційних плакатів з вимогами боротися з нетерпимістю і дискримінацією, було також багато висловів на знак солідарності з Україною.

У 1969-му поліцейські вторглися в нью-йоркський гей-бар на Крістофер-стрит, спровокувавши початок боротьби за права ЛГБТК


Фото: Вікторія Темнова спеціально для Bird in Flight

Нове та Найкраще

729

631

637
987

Більше матеріалів