Ролик на пісню 1977 року в TikTok подивилися 50 мільйонів разів. Її автори зняли відео у відповідь

Стіві Нікс, вокалістка британсько-американського рок-гурту Fleetwood Mac, підтримала популярний флешмоб у TikTok за мотивами свого хіта Dreams. Про це повідомляє Dazed. Пісня стала популярною минулого тижня завдяки американцеві Нейтану Аподаку. Наприкінці вересня він опублікував у TikTok відео, в якому їхав на скейті під хіт Fleetwood Mac з пляшкою журавлинного соку в руках. Нейтан розповів підписникам, що того дня у нього зламалася машина, тому довелося діставатися додому на скейті.

Ролик почав стрімко набирати популярність: наразі у нього більше 50 мільйонів переглядів і 9 мільйонів лайків. Більше того, TikTok уже використовує відео у своїй рекламній кампанії, а NBA планує показувати його в рекламних перервах під час матчів.

Що стосується самої Dreams, то через кілька днів після відео Аподаки продажі пісні в інтернеті виросли у три рази, а кількість прослуховувань у стрімінгах збільшилася вдвічі.

Учора, 14 жовтня, на флешмоб відреагувала сама Стіві Нікс, вокалістка Fleetwood Mac. Співачка залила в TikTok відео, в якому співає Dreams на роликах. У кадр потрапив і незмінний атрибут флешмобу — журавлинний сік.

Минулого тижня флешмоб також підтримав засновник Fleetwood Mac, барабанщик Мік Флітвуд. Він зареєструвався в TikTok, щоб опублікувати своє відео у стилі Аподаки.

@420doggface208

What a day ?? ##420souljahz ##ec ##high ##oceanspray ##king ##cramrasberry ##mydrink ##legend ##Artober ##h2o ##steadyvibin ##cloud9 ##octoberbaby ##happyhippie

♬ Dreams (2004 Remaster) – Fleetwood Mac

Пісня Dreams побачила світ в 1977-му та увійшла до одинадцятого альбому Fleetwood Mac, Rumours. Сьогодні він посідає п’яте місце у списку найбільш продаваних музичних релізів США й одинадцяте — в аналогічному рейтингу Великобританії.

Нове та Найкраще

6 322

713

620
975
Більше матеріалів