Модного магната Пітера Найгарда затримали: 84 жінки звинувачують його в сексуальній експлуатації

Канадська поліція затримала у Вінніпезі 79-річного мільйонера Пітера Найгарда — засновника модної корпорації Nygard. Його звинувачують у торгівлі людьми з метою їх сексуальної експлуатації, рекеті та інших злочинах проти жінок (у тому числі 14-15-річних). Позов подали 84 жінки та двоє синів Найгарда, повідомляє Vice.

Дівчата розповіли, що їх запрошували на приватні заходи, обіцяючи допомогу в модній індустрії. Багато жертв говорили, що спершу опиралися сексуальним домаганням Найгарда, але потім їх накачували наркотиками. За даними слідства, мільйонер і деякі співробітники його компанії силою змушували жінок займатися сексом з ним і його друзями. Іноді Найгард обмежував пересування своїх жертв. Часто ними ставали дівчата з бідних родин. Бізнесмен використовував ресурси своєї корпорації, щоб потік нових дівчат не припинявся.

Сини Найгарда також подали на нього до суду. Вони звинувачують батька в тому, що він платив секс-працівницям, щоб ті позбавили синів невинності, коли вони були підлітками.


Фото: Darryl James / Getty Images North America / Getty Images via AFP

Нове та Найкраще

5 791

475

492
803
Більше матеріалів