Роберт Дауні-молодший та Енн Гетевей номіновані на «Золоту малину»

Оголошені номинанти на антипремію «Золота малина». Лідерами за кількістю номінацій стали фільми «365 днів» і «Дивовижна подорож доктора Дуліттла» — вони представлені в шести категоріях. Звання найгіршого актора року можуть присудити володареві премій «Золотий глобус», BAFTA і Гільдії кіноакторів США Роберту Дауні-молодшому, а найгіршої актриси — оскароносній Енн Гетевей.

У категорії «Найгірший фільм року», крім картин «365 днів» і «Дивовижна подорож доктора Дуліттла», представлені «Острів фантазій», «М’юзик» і «Безсумнівний доказ». Найгіршими акторами можуть визнати Роберта Дауні-молодшого («Дивовижна подорож доктора Дуліттла»), Майка Лінделла («Безсумнівний доказ»), Мікеле Морроне («365 днів»), Адама Сендлера («Геловін Гьюбі») і Девіда Спейда («Не та дівчина»).

Претендентками на звання найгіршої актриси стали Енн Гетевей («Останнє, чого він хотів», «Відьми»), Кеті Голмс («Лялька 2: Брамс», «Секрет»), Кейт Гадсон («Мьюзик»), Лорен Лепкус («Не та дівчина») і Анна-Марія Секлюцка («365 днів»). У номінації «Найгірша екранна пара» представлені Марія Бакалова і Руді Джуліані («Борат 2»), Роберт Дауні-молодший і його непереконливий «валлійський» акцент («Дивовижна подорож доктора Дуліттла»), Гаррісон Форд і погано намальований собака («Поклик предків»), Лорен Лепкус і Девід Спейд («Не та дівчина»), Адам Сендлер і його дратівливий голос («Геловін Гьюбі»).

Найгіршим режисером можуть назвати Чарльза Бенда («Барбі і Кендра»), Барбару Бяловач і Томаша Мандеса («365 днів»), Стівена Гейгана («Дивовижна подорож доктора Дуліттла»), Рона Говарда («Елегія Гіллбіллі») або Сію («Мьюзик»). На антипремію також висунуті сценарії фільмів «365 днів», «Барбі і Кендра», «Дивовижна подорож доктора Дуліттла», «Острів фантазій» і «Елегія Гіллбіллі».

Лауреатів «Золотої малини» оголосять 24 квітня. Антипремію, що відзначає найгірші фільми, режисерські та акторські роботи, вручають з 1981 року. «Золота малина» має репутацію доповнення до премії «Оскар». Антинагорода являє собою пластикову ягоду малини, вкриту золотою фарбою. Рекордсменами за кількістю перемог є Сильвестр Сталлоне (10 нагород) і Мадонна (9 нагород).


Фото: Depositphotos

Нове та Найкраще

6 192

652

581
932
Більше матеріалів