В Японії 50-річний блогер видавав себе за юну байкершу і набрав 20 тисяч підписників

Популярна в Японії дівчина-блогер, яка захоплюється мотоциклами, виявилася 50-річним чоловіком на ім’я Цзунгу. Японець змінював свою зовнішність у додатку FaceApp, повідомляє Daily Mail. За допомогою таких маніпуляцій блогеру вдалося привернути увагу широкої аудиторії — у твіттері на нього підписані 20,5 тисячі осіб.

Основна частина публікацій акаунту @azusagakuyuki — це фотографії юної японки, яка позує в мотоциклетній куртці на тлі байка Yamaha. Незвичайне для молодої дівчини захоплення перетворило її на популярну блогерку. Однак підписники стали помічати на фото невідповідності: відображення чоловіка в бічному дзеркалі мотоцикла та чоловічі руки замість жіночих. Японські журналісти вистежили блогера і показали аудиторії його справжнє обличчя.

Цзунгу розповів, що вирішив змінити зовнішність за допомогою FaceApp, щоб завоювати популярність у соціальних мережах. Японець був упевнений, що блог немолодого чоловіка нікого не зацікавить, на відміну від акаунту привабливої дівчини. Блогер не втратив популярності після викриття, а здобув ще більшу увагу. Тисячі людей похвалили його за відмінно виконану роботу зі зміни зовнішності.

Раніше токійський магазин Kamenya Omote, який спеціалізується на продажу реквізиту для вечірок, театральних і кінопроєктів, почав виробляти тривимірні маски, що імітують людське обличчя. Гіперреалістичні моделі дозволяють буквально приміряти на себе образ незнайомця.

Нове та Найкраще

6 158

644

575
916
Більше матеріалів