Відео з TikTok дало поліції нові зачіпки у справі 18-річної давнини про викрадення дитини

У поліції американського штату Вашингтон з’явилися нові докази у справі про викрадення чотирирічної дівчинки, яке сталося 18 років тому. Софія Хуарес зникла безвісти 4 лютого 2003 року. У березні 2021-го в соціальній мережі TikTok опублікували відео, на якому 22-річна дівчина заявляє, що в дитинстві її викрали з будинку. Правоохоронці підозрюють, що героїня ролика — це вже доросла Софія, повідомляє NBC News.

На відео, знятому в місті Кульякан на північному заході Мексики, чоловік бере інтерв’ю у дівчини. Вона розповідає, що їй 22 роки, і стверджує, що в дитинстві стала жертвою викрадення. Дівчина закликала своїх родичів знайти її, оскільки вона не знає нічого про свою родину і походження. Ролик, який триває менше хвилини, швидко став вірусним.

Поліція зв’язалася з автором відео і розповіла про справу Софії Хуарес. Чоловік вирушив назад до Кульякана на пошуки героїні ролика. Правоохоронці мають намір взяти у дівчини зразок ДНК і встановити її особу. У поліції зазначили, що сім’я Хуарес з нетерпінням чекає на повернення доньки.

Софія проживала зі своєю родиною в місті Кенневік у південно-східній частині штату Вашингтон. Дівчинку викрали напередодні її п’ятого дня народження. Місцевий житель повідомив поліції, що бачив дитину у сльозах, яку вів кудись невідомий. Свідок також розповів про фургон без вікон, припаркований неподалік будинку Софії.

Нове та Найкраще

6 679

834

711
1 101
Більше матеріалів