Ілон Маск придбав квиток на космічний корабель компанії Річарда Бренсона

Генеральний директор SpaceX Ілон Маск купив квиток, що дозволяє йому полетіти в космос на кораблі компанії Virgin Galactic. Коли саме відбудеться політ, поки невідомо. Маск отримав свій квиток безпосередньо перед відправкою в космос засновника Virgin Galactic Річарда Бренсона, який є його близьким другом, повідомляє The Verge.

Генеральний директор SpaceX особисто спостерігав за злетом корабля SpaceShipTwo з Бренсоном на борту — старт відбувся 11 липня з космодрому «Америка» у штаті Нью-Мексико. «Спасибі за підтримку і за те, що ти такий хороший друг, Ілоне», — написав засновник Virgin Galactic у своєму твіттер-акаунті.

SpaceShipTwo розрахований на шість місць. Вартість квитка на корабель становить близько $250 тисяч. Понад 600 людей уже забронювали місця у SpaceShipTwo — серед майбутніх пасажирів космічного корабля канадський виконавець Джастін Бібер і голлівудський актор Леонардо Ді Капріо.

Головним конкурентом Virgin Galactic у сфері космічного туризму є приватна аерокосмічна компанія Blue Origin. Її засновник Джефф Безос буде на борту корабля New Shepard під час першого пілотованого польоту апарата в космос, який відбудеться 20 липня. Разом із Джеффом вирушить його брат Марк.

SpaceX Маска більше зосереджена на урядових контрактах з відправки в космос астронавтів і вантажів. Однак на вересень у компанії запланована перша приватна місія, яка буде більш тривалою і вартісною, ніж місії Virgin Galactic і Blue Origin. Екіпаж проведе до п’яти днів у капсулі Crew Dragon на орбіті Землі.

Нове та Найкраще

6 648

824

708
1 089
Більше матеріалів