Герой обкладинки альбому Nirvana подав до суду на гурт за розповсюдження дитячої порнографії

Спенсер Елден, якого 30 років тому зобразили на обкладинці альбому Nevermind гурту Nirvana, подав до суду на музикантів і фотографа. Він звинувачує їх у розповсюдженні дитячої порнографії та сексуальній експлуатації, пише Variety.

На обкладинці альбому Елден пливе у басейні до доларової купюри на гачку. Банкнота була додана вже при обробці знімка. Елден стверджує: його опікуни ніколи не підписували паперів, які дозволяють використання будь-яких зображень із ним з комерційною метою.

Видання зазначає, що несексуалізовані фотографії оголених немовлят, як правило, не вважаються дитячою порнографією. Однак адвокат позивача Роберт Льюїс стверджує, що через банкноту в кадрі немовля виглядає «як секс-працівник».

«Обвинувачені використовували дитячу порнографію зі Спенсером із комерційною метою та експлуатували шокуючий характер зображення для просування себе і своєї музики за його рахунок», — ідеться в позові.

Елден вимагає як мінімум $150 тисяч від учасників гурту Дейва Грола і Кріста Новоселича, а також керуючої майном Курта Кобейна Кортні Лав, фотографа Кірка Веддла і низки лейблів, що випустили альбом за останні 30 років.

Герой обкладинки Nirvana кілька разів відтворював її, позуючи у плавках у басейні з нагоди різних річниць альбому. У більшості інтерв’ю Спенсер висловлював неоднозначні почуття щодо фотографії, яка його прославила, однак ніколи не називав її порнографічною.

Нове та Найкраще

6 537

786

676
1 050
Більше матеріалів