У Київському національному університеті культури і мистецтв відкрили факультет TikTok (оновлено)

У Київському національному університеті культури і мистецтв (КНУКіМ) відкрили перший в Україні факультет TikTok. Проєкт представив колишній ректор вузу, а нині його президент — співак Михайло Поплавський.

upd: Проректорка університету Тетяна Гуменюк прокоментувала Bird in Flight, що створений факультет — це насправді курс. Вона не відповіла, що буде написано в дипломі, про який на презентації розповів Михайло Поплавський.

«Моя місія — українізувати TikTok. […] Ми починаємо вчити з нуля, і після закінчення ви зможете отримати диплом», — заявив Поплавський. За його словами, навчання на новому факультеті безкоштовне для всіх охочих студентів вузу. Керувати проєктом «Тіктокери університету культури» буде випускниця КНУКіМ і начальниця культурно-творчого відділу Лілія Можаєва. Університет планує допомагати студентам створювати свій бренд.

Київський національний університет культури і мистецтв заснований у 1968 році. Зараз у ньому навчається близько п’яти тисяч студентів на 12 факультетах. З 1993 по 2015 рік ректором вузу був народний артист України, співак і колишній депутат Верховної Ради Михайло Поплавський. Сьогодні він обіймає посаду президента КНУКіМ. У інстаграмі Поплавського 4,3 мільйона підписників, а у TikTok за ним стежать 385 тисяч користувачів. Улітку 2020-го співака розкритикували за ролик, в якому він позує зі студентками і каже, що «багаті чоловіки старими не бувають».

Нове та Найкраще

6 647

824

708
1 089
Більше матеріалів