У Канаді пара переправила cвій будинок по воді на інший берег затоки

Даніеле Пенні та Кірк Ловелл із Канади викупили старий будинок у місті Маківерс на острові Ньюфаундленд і переправили його за допомогою моторних човнів через затоку на інший берег. Про це пише The Insider.

Будівля була зведена більше ста років тому і відтоді змінила кілька господарів. Даніеле каже, що з дитинства мріяла жити у ній, і коли колишні власники оголосили, що планують знести будинок і на його місці з’явиться новий, пара вирішила викупити споруду.

Спочатку Даніеле й Кірк хотіли перевезти житло на вантажівці по дорозі, але цьому заважали лінії електропередач. У результаті пара обрала найкоротший шлях — 800 метрів по воді через затоку. Такий спосіб переїзду канадські домовласники використовували ще в 1960-х: відомий навіть випадок перевезення будівлі по воді на 24 кілометри. «Якщо справлялися з цим тоді, то з нинішніми технологіями й обладнанням — чому б і ні», — сказав Ловелл.

Пара спорудила сталевий каркас із колесами для доставки будівлі до берега. Щоб вона трималася на воді, Даніеле й Кірк зробили платформу з 28 пластикових бочок і пінополістиролу. Під час переїзду виникли складнощі: на півдорозі будинок нахилився і навіть почав тонути, однак за допомогою додаткових човнів його вдалося відбуксирувати до берега. Зараз будівля знаходиться на новому місці в Нижній бухті міста Маківерс, її установку завершать після заливки фундаменту.

Нове та Найкраще

4 871

296

354
511
Більше матеріалів