Вийшов тизер індійського фільму RRR — його знімали у Маріїнському палаці

У мережі з’явився тизер стрічки RRR індійського режисера С. С. Раджамулі, одну зі сцен якої знімали на території Маріїнського палацу в Києві. Резиденція українського президента також потрапила на постер фільму — вихід картини заплановано на 7 січня 2022 року. Зйомки проходили в Індії, Болгарії та Україні.

Історичний фільм оповідає про двох революціонерів, які виборювали свободу Індії від Британської імперії. Ролик супроводжується саундтреком та демонструє фрагменти RRR, а також кадри зі зйомок у Києві. За кілька днів відео набрало понад 15 мільйонів переглядів.

Як зазначає «НВ», зйомки в Україні проходили цього літа. Маріїнський палац прикрасили квітами та стрічками для масштабної сцени, в якій брали участь 300 акторів масових сцен, оркестр і понад 50 танцюристів. Хореографкою-постановницею у Києві стала чемпіонка світу з латиноамериканських танців Олена Шоптенко, другим хореографом виступив Максим Леонов. Організацією зйомок займалася українська кінокомпанія 435 FILMS. Окрім зірок індійського кіно у картині також знявся британський актор Рей Стівенсон («Король Артур», «Вікінги»).

Нове та Найкраще

6 544

789

679
1 051
Більше матеріалів