Директор американської фірми звільнив 900 співробітників під час дзвінка у Zoom

Засновник та виконавчий директор компанії Better.com, яка займається іпотечним кредитуванням, Вішал Гарг звільнив 900 співробітників у ході конференції в Zoom. Незабаром запис дзвінка опублікували в соцмережах, де багато хто назвав вчинок боса жорстоким і жахливим, особливо напередодні Різдва. Про це пише BBC.

На початку дзвінка Гарг повідомив, що компанія змушена скоротити 15% персоналу через зміну ринку та низьку продуктивність. «Якщо ви берете участь у цьому дзвінку, то ви серед тих, кому не пощастило бути звільненим. Ваша робота припиняється негайно», — сказав він під час конференції.

Подібна поведінка директора може негативно позначитися на майбутньому компанії, вважає Енн Франк із британського Інституту менеджменту. За її словами, ситуацію погіршує те, що про звільнення співробітників було оголошено онлайн.

Після історії зі звільненням журнал Fortune зазначив, що Гарг написав кілька повідомлень у внутрішньому месенджері компанії, де звинуватив персонал у низькій ефективності та роботі по дві години на день замість восьми. Торік Forbes оприлюднив електронний лист керівника компанії до співробітників, у якому він назвав їх «купкою тупих дельфінів».

Раніше Better.com повідомила про плани вийти на фондовий ринок. Бізнес, заснований Гаргом у 2015-му, сьогодні оцінюють у $6,9 мільярда. Під час пандемії компанія активно наймала нових працівників, що згодом було визнано помилкою.

Нове та Найкраще

3 444

14

118
269
Більше матеріалів