Зірку серіалу «Секс і місто» звинуватили у двох зґвалтуваннях

Дві жінки звинуватили зірку серіалу «Секс у великому місті» Кріса Нота у сексуальному насильстві у 2004 і 2015 роках. На умовах анонімності вони розповіли про напади The Hollywood Reporter. У матеріалі жінки вказані під псевдонімами Зої та Лілі.

Журнал зазначає, що ймовірні жертви не знайомі одна з одною і зв’язалися з виданням у різний час. Зої, якій зараз сорок, стверджує, що 2004-го актор зґвалтував її у своїй квартирі в Західному Голлівуді, коли їй було 22 роки. За словами Лілі, якій зараз тридцять один, Нот зґвалтував її у своїй нью-йоркській квартирі у 2015-му — тоді їй було двадцять п’ять.

У статті також є інтерв’ю з тодішніми керівниками Зої, працівниками центру медичної допомоги зґвалтованим і подругою Лілі, що підтверджують слова обох жінок. Крім того, у матеріалі цитують текстові повідомлення, якими Кріс та Лілі обмінювалися в період імовірного нападу. В одному з них актор пише: «До речі, я повинен запитати, чи вам сподобався наш минулий тиждень. На мою думку, було весело, але не зовсім упевнений, що ви відчуваєте». Лілі відповіла: «Хмм… Мені, звісно, сподобалася ваша компанія. Чудова розмова. Не хочу тут вдаватися до подробиць, але я реально відчувала себе трохи використаною. Можливо, краще обговорити це телефоном».

У своїй заяві 67-річний актор назвав звинувачення «категорично хибними» та сказав, що зустрічі проходили за взаємною згодою. «Не знаю, чому ці історії з’явилися зараз, але я напевно знаю, що не нападав на цих жінок», — підкреслив Нот.

Кріс Нот одружений з канадською актрисою Тарою Вілсон з 2012 року, у них двоє синів. Він найбільш відомий своїми ролями у серіалах «Закон і порядок» та «Секс у великому місті», де зіграв Містера Біга. Нещодавно актор також знявся у продовженні проєкту — серіалі «І просто так…». Там його персонаж раптово помер після заняття на велотренажері. Виробник фітнес-обладнання Peloton у відповідь на це випустив пародійну рекламу, де «оживив» Містера Біга. Як зазначає The New York Times, ролик видалили після новин про секс-скандал.

Нове та Найкраще

6 398

641

380
997
Більше матеріалів