У драмтеатрі Маріуполя внаслідок влучання російської бомби загинули близько 300 людей

У драматичному театрі Маріуполя в результаті бомбардування російським літаком 16 березня загинули близько 300 людей. Про це повідомляє Маріупольська міська рада з посиланням на свідків події.

«Від очевидців з’явилася інформація про те, що у драматичному театрі Маріуполя в результаті бомбардування російським літаком загинуло близько 300 людей. До останнього не хочеться вірити у цей жах. До останнього хочеться вірити, що усім вдалося врятуватися. Але слова тих, хто був усередині будівлі на момент цього терористичного акту, говорять про протилежне», — йдеться у повідомленні.

16 березня російські військові скинули бомбу на драматичний театр Маріуполя, де ховалися сотні мирних мешканців міста. У результаті атаки будівля була зруйнована, однак бомбосховище театру вціліло — наступного дня з-під завалів вдалося витягти близько 130 людей. Рятувальні роботи були ускладнені постійними обстрілами з боку окупантів.

Згодом міністр культури Італії Даріо Франческіні заявив про готовність країни відбудувати театр у Маріуполі, який у своєму сучасному вигляді був зведений 1960 року.

21 березня внаслідок прямого влучання російської авіабомби був також знищений Художній музей імені Архипа Куїнджі в Маріуполі.


Фото: драмтеатр у Маріуполі до російського бомбардування / Wikimedia Commons

Нове та Найкраще

216

37

294
246
Більше матеріалів