Виставка українського NFT-мистецтва в Німеччині закликає до ембарго російської нафти й газу

У німецькому Ганновері 14 травня розпочалася NFT-виставка Oil-Blood-Liberty («Нафта-Кров-Свобода»), організована спільнотою CryptoArt Ukraine. Мета проєкту — закликати німецьке суспільство до ембарго російської нафти та газу.

На виставці представлено 18 робіт українських криптомитців: Irina Angles, Dmytro Dokunov, EVM ART, Nikita FREEBOID, Sasha Grebenyuk, Gydravlik, Artem Humilevskiy, Sergey Melnitchenko, Yura Miron, Oleksii Sai, Maryna Solomennykova, Tomasz Wendland, Iren Yakovenko, Harro Schmidt і Touchsoundart. В експозиції є різні за жанром NFT: перформативні акти, генеративне мистецтво, фотографія, цифрова графіка та колаж. Роботи відтворюють на моніторах і відеопроєкціях.

Oil Blood Liberty 2
Oil Blood Liberty 1
Oil Blood Liberty 3
Oil Blood Liberty 5
Oil Blood Liberty 6
Oil Blood Liberty 8
Oil Blood Liberty 9
Oil Blood Liberty 12

«В умовах війни криптомитці, як і більшість українців, думають тільки про те, що ще можна зробити, щоб перемогти. Ми наважилися звернутись до німецького суспільства в такий спосіб, закликавши робити все можливе, щоб прискорити мінімізацію фінансування війни», — каже куратор виставки та співзасновник CryptoArt Ukraine Нікіта Худяков.

Виставка триватиме до 12 червня в павільйоні Kunsthalle Faust у Ганновері. У рамках проєкту запланована панельна дискусія, під час якої профільні експерти обговорять можливість ембарго та наслідки такого рішення для Німеччини.

У березні Міністерство цифрової трансформації України разом зі спільнотою NFT-художників запустило перший віртуальний музей російсько-української війни. Проєкт поєднує блокчейн-технологію, мистецтво та історичні факти.


Фото: Олена Малік

Нове та Найкраще

1 987

454

84
278
Більше матеріалів