Засновник видання Dezeen Маркус Фейрс помер у віці 54 років

Архітектурно-дизайнерське видання Dezeen повідомило про смерть свого засновника, генерального директора та головного редактора Маркуса Фейрса. Чоловіка доставили до лікарні минулого тижня після того, як йому стало погано. Він помер у реанімації 30 червня у віці 54 років. Дружина Фейрса Рупіндер Бхогал є директоркою Dezeen, у пари двоє дітей.

«Маркус назавжди залишив свій слід в індустрії архітектури та дизайну як новаторський, творчий і амбітний журналіст. Не в останню чергу завдяки Dezeen, який він запустив у своїй спальні у 2006 році та розвинув до найпопулярнішого і найвпливовішого у світі онлайн-журналу про архітектуру, інтер’єри та дизайн», — йдеться у некролозі.

На знак вшанування Фейрса редакція видання не публікуватиме нових матеріалів на сайті та у соцмережах протягом доби. «На жаль, нашого лідера та наставника вже немає з нами. Але вся команда Dezeen прагне продовжувати розпочате Маркусом і гарантує, що його спадщина витримає випробування часом», — підкреслили у медіа.

Фейрс народився у 1967 році. Він отримав ступінь бакалавра мистецтв в Університеті Вулвергемптона за спеціальністю «3D-дизайн». Після навчання почав працювати у видавничій галузі, був редактором журналу Icon на початку 2000-х. У 2006-му він запустив власний сайт Dezeen у Лондоні. У 2015 році офіс видання відкрили у Нью-Йорку. У 2018-му журнал заснував щорічну премію Dezeen Awards, яка вшановує досягнення в архітектурі та дизайні. Торік видання придбала данська медіакомпанія JP/Politiken Media Group. На той момент сайт мав понад 3 мільйони унікальних відвідувачів щомісяця та понад 6,5 мільйона підписників у соцмережах.

Нове та Найкраще

3 705

35

33
292
Більше матеріалів