Netflix анонсував спіноф серіалу «Дивні дива»

Стримінгова платформа Netflix оголосила про розробку спінофу науково-фантастичного серіалу «Дивні дива» (Stranger Things). Виробництвом нового шоу займеться продюсерська компанія Upside Down Pictures, заснована авторами оригінального серіалу — Меттом і Россом Дафферами. Жодних подробиць про дату виходу чи персонажів поки немає.

Netflix хоче перетворити «Дивні дива», який став найпопулярнішим англомовним проєктом сервісу, на велику розважальну франшизу. Крім спінофу планують створити театральну виставу, а також випустити ігри і споживчі товари за мотивами серіалу.

Перший сезон був показаний на Netflix у 2016 році. Він розповідав про події у штаті Індіана на початку 80-х. Після таємничого зникнення хлопчика його мати, друзі й шеф поліції починають пошуки, розкриваючи існування паралельного світу, який загрожує їхньому містечку.

художній твір, основними дійовими особами якого є персонажі, що раніше фігурували в первинному творі з тематично іншим сценарієм

1 липня вийшли останні два епізоди четвертого сезону «Дивних див». Серіал набрав понад мільярд годин переглядів у світі, ставши другим після «Гри в кальмара», що подолав цю позначку. У лютому «Дивні дива» продовжили на п’ятий сезон, який буде фінальним.

Нове та Найкраще

3 676

34

32
290
Більше матеріалів