Виробник Барбі створив ляльку зі сколіозом

Компанія Mattel, що володіє брендом Barbie, випустила першу ляльку зі сколіозом. Це молодша сестра Барбі на ім’я Челсі, яка через викривлення хребта носить поверх одягу спеціальний корсет. Про це пише Hypebae.

15-сантиметрова лялька має хвилясте каштанове волосся, одягнена в рожеву сукню з жовтими блискавками та білі туфлі. Її головна особливість — знімний корсет. Челсі коштує $8 і доступна в онлайн-магазинах.

Щоб створити таку іграшку, компанія звернулася до нейрохірурга та фахівця зі складних захворювань хребта у дітей лікаря Люка Мацишинса. «Ця лялька є чудовим прикладом для дітей та підлітків, у яких діагностований сколіоз або які носять корсет», — каже він.

Щороку в США у понад 100 тисяч дітей діагностують сколіоз. Мета нової ляльки — нормалізувати носіння спеціальних пристроїв і дозволити дітям почуватися комфортніше у період лікування. Нова лінійка також надасть дітям можливість розвивати емпатію та соціальні навички за допомогою гри, додають у Mattel.

У 2018-му компанія почала випускати серію ляльок Role Models, присвячену видатним жінкам. Серед них — американська математикиня Кетрін Джонсон, мексиканська художниця Фріда Кало, британська боксерка Нікола Адамс тощо. У 2021 році створили ляльку Барбі на честь британської вченої Сари Гілберт, яка керувала розробкою вакцини від коронавірусу.

Нове та Найкраще

138

191

1 084
122
Більше матеріалів