Amazon опинилася в центрі скандалу у Швеції: компанія переплутала прапори і використала машинний переклад

Amazon припустилася низки помилок під час запуску сайту у Швеції. Компанія переплутала прапор країни з прапором Аргентини. Про це повідомляє The Guardian.

Крім того, користувачі сайту помітили дещо дивне в описі товарів — подібне зазвичай трапляється при машинному перекладі. Наприклад, англомовний тег «pussy» під футболкою із зображенням котів при переході на шведську перетворюється на «вагіна». А колекція фігурок радянських солдатів часів Другої світової війни при зміні мови зі шведської на англійську позначається як «Russian toddlers» («російські малюки») замість «soldiers». Компанія вже подякувала користувачам за помічені помилки і пообіцяла виправити їх у найкоротші терміни.

«Запуск Amazon у Швеції пройшов чудово. Дивно, що вони не переплутали Швецію і Швейцарію»
«Amazon відкрилася у Швеції! Але спершу ви повинні прийняти печеньки»
«Стривайте, шведська Amazon спробувала перекласти Uncharted, але здалася після „un“ і просто залишила Ocharted?»

Amazon була заснована у 1994-му американським підприємцем Джеффом Безосом. Спочатку компанія займалася продажем книг через інтернет, але до кінця 90-х розширила свій асортимент на користь електроніки, продуктів харчування, дитячих іграшок та інших товарів. У 2019 році Amazon визнали найдорожчою компанією у світі — з вартістю $797 мільярдів вона обійшла Microsoft. Сьогодні представництва Amazon існують у США, Великій Британії, Канаді, Німеччині, Бразилії, Японії, Індії, Мексиці та інших країнах.


Фото: Ronny Hartmann / DPA-Zentralbild / DPA Picture-Alliance VIA AFP

Нове та Найкраще

6 328

714

623
978
Більше матеріалів