Архітектурне бюро «Форма» розробило проєкт тимчасового житла для художників

Українське архітектурне бюро «Форма» та організація «Музей сучасного мистецтва» розробили проєкт резиденції для митців Emergency Art Shelter, де зможуть безпечно жити і працювати музиканти, художники й архітектори, які постраждали від війни. Вона має забезпечити учасникам необхідні умови для відновлення і відпочинку та допомогти повернутися до звичного темпу роботи.

«Амуніція художників — це простір для творчості, а зброя — це їхня робота», — підкреслюють автори проєкту. Вони зазначають, що хочуть об’єднати митців із різних регіонів України та дати їм можливість робити свій внесок під час війни, адже міжнародні медіаплатформи також є полем битви.

Першу резиденцію, розраховану на 12-24 особи, планують розмістити під Ужгородом. Це швидкомонтована будівля зі збірних елементів, якою можна буде користуватися протягом тривалого часу без додаткових витрат на ремонт.

У майбутньому проєкт хочуть розширити, відкривши притулки для художників в інших містах і збільшивши кількість резидентів. Після завершення війни центри мають продовжити діяльність, спрямовану на підтримку української культури. Партнерами проєкту стали організації «МістоДія», Bettter.Community, Stockholm Studios та «Павільйон культури».


Фото: Community Bettter.us

Нове та Найкраще

736

65

150
312
Більше матеріалів