Експрограміст Amazon створив перекладач з котячої «мови» на людську

У мережі з’явився мобільний додаток MeowTalk. Він розпізнає характер муркотіння кішок, а потім інтерпретує його зрозумілою мовою. Про це повідомляє Designtaxi.

Спочатку MeowTalk підганяє звуки, які видають домашні улюбленці, під стандартні мовні шаблони: «Я люблю тебе», «Хочу їсти», «Хочу гуляти», «Мені боляче», «Я злий/-а», «Мені нудно», «Атакую! » та інші. Додаток здатний до машинного навчання, тож чим частіше користувач буде записувати муркотіння тварини, там багатшим буде словник згодом.

MeowTalk розробив Хав’єр Санчез — колишній програміст Amazon і засновник стартапу Akvelon Inc. Раніше компанія займалася розробкою додатків для мобільної фотографії та зв’язку.

Демоверсію MeowTalk можна безкоштовно скачати в App Store та Google Play Store. Повноцінний додаток з усім функціоналом обійдеться у $0,99. Поки що програма доступна лише англійською мовою, при цьому у відгуках представники компанії іноді відповідають користувачам російською.

Середня оцінка додатку від тих, хто скачав його через Google Play Store, — 4,6 із 5. Серед недоліків MeowTalk називають технічні проблеми з перекладом і його некоректність.

Нагадаємо, в лондонському соборі вшанували пам’ять Дуркінс Магніфікет — кішки, яка зустрічалася з королевою Єлизаветою.


Фото: Andre Karwath / Wikimedia Commons

111
222
333

Нове та Найкраще

1 135

45

687
2 336
Більше матеріалів