Джонні Депп програв суд проти таблоїду, який звинуватив його в побитті ексдружини

Американський актор Джонні Депп програв справу проти британського таблоїду Sun, який звинуватив його в побитті ексдружини Ембер Герд, повідомляє BBC.

Королівський суд Лондона вирішив: інформація у статті, що назвала Деппа людиною, яка била дружину, відповідає дійсності. Суд також відмовився призначати компенсацію Деппу за начебто шкоду його репутації. Суддя вважає, що 12 із 14 ймовірних випадків домашнього насильства мали місце. Офіційний представник газети Sun привітав рішення суду. Адвокат Деппа назвав вердикт «збоченим» і сказав, що голлівудський актор має намір подати апеляцію.

У 2018 році журналіст британського таблоїду Sun Ден Вуттон опублікував статтю, в якій говорилося, що Депп застосовував фізичне і психологічне насильство по відношенню до своєї дружини актриси Ембер Герд. Вона наполягала, що Депп часто перебував у наркотичному або алкогольному сп’янінні і тому не пам’ятає своїх дій.

Юристи Sun стверджували, що у них немає сумнівів в тому, що актор систематично вдавався до насильства по відношенню до своєї дружини. Актор звинуватив таблоїд у наклепі і назвав ці закиди цілковитою вигадкою. У США Депп також судиться з Герд через її статтю у Washington Post: публікація розповідала про жорстокість актора по відношенню до колишньої дружини.


Фото: Ekaterina Chesnokova / Sputnik / Sputnik via AFP

Нове та Найкраще

6 706

843

717
1 108
Більше матеріалів