Lego представила конструктор, створений українцем за мотивами фільму «Сам удома»

Компанія Lego випустила конструктор, який є точною копією будинку сім’ї Маккалістерів із фільму «Сам удома» 1990 року, повідомляє CNN. Різдвяна комедія оповідає про 8-річного Кевіна, якого батьки забули взяти з собою в подорож. Залишившись сам, хлопчик змушений захищатися від грабіжників і влаштовує для них різні пастки.

Набір складається із 3 955 деталей і обійдеться у $250. Дизайн конструктора розробив український шанувальник фільму — 28-річний Алекс Сторожук. У компанії зазначають, що це найбільший набір з усіх, коли-небудь створених фанатами в рамках проєкту Lego Ideas, який дозволяє користувачам придумувати моделі самостійно. Втілити ідею в життя допомогла дизайнерка Lego Антіка Браканова.

«Як і кожна дитина 90-х, я виріс на перегляді „Сам удома“, і цей фільм посідає особливе місце в моєму серці. Я навіть не можу уявити свята без нього. Картина дуже ностальгічна і щоразу викликає теплі спогади», — говорить Алекс Сторожук.

Будинок складається з першого і другого поверхів, кухні, підвалу і горища. Його доповнюють фігурки головних героїв комедії — Кевіна, його матері Кейт, грабіжників Гаррі та Марва, а також старого Марлі. Крім того, серед деталей конструктора є банки з фарбою, різдвяна ялинка, зіплайн на дереві, фургон злочинців і навіть тарантул старшого брата Кевіна — Базза.

«Оживляти проєкт Алекса було справжньою розвагою. Він продумав кожен аспект, від планування кімнат до використання кольору і, звичайно ж, деталей із фільму, щоб зробити будинок миттєво впізнаваним», — підкреслює Антіка Браканова. Конструктор надійде у продаж 1 листопада.

Нове та Найкраще

6 479

769

655
1 031
Більше матеріалів