Нью-Йорком розгулює чоловік у костюмі щура і краде їжу — на нього ніхто не звертає уваги

Американський театральний актор Джонотон Лайонс опублiкував у TikTok майже два десятки відео, на яких він в образі щура спускається до нью-йоркського метро, ​​ходить Бруклінським мостом і Таймс-сквер.

Артист у закритій масці та класичному діловому костюмі, які доповнюють рукавички і великий рожевий хвіст, пересувається рачки, застрибує на сидіння, порпається у смітті, намагається відібрати у людей їжу й тягне гігантський шматок піци в підземку, але на нього буквально ніхто не звертає уваги . Побачивши, що йому перегороджує шлях величезний щур, перехожий спокійно перестрибує через перила, не сказавши ані слова. «Більшість жителів міста абсолютно байдужі», —
констатує актор.

Лайонс спеціалізується на фізичному і ляльковому театрі, співпрацював з музичним тріо Blue Man Group, відомим завдяки пізнаваному синьому гриму. Актор уточнює, що створив образ щура на ім’я Buddy the Rat ще 11 років тому, але згадав про нього в період пандемії. Він жартівливо помічає, що в костюмі простіше дотримуватися соціальної дистанції. «Мені не потрібно хвилюватися про те, щоб люди трималися на відстані двох метрів», — каже Лайонс, уточнюючи, що під театральною маскою він носить захисну.

Деякі ролики актора вже набрали мільйони переглядів у TikTok. Також переодягненого артиста згадують у своїх постах користувачі твіттера, які випадково зіштовхнулися з ним у транспорті або на вулиці.

Нове та Найкраще

149

249

805
222
Більше матеріалів