У Гонконзі запустили п’ятигодинний автобусний маршрут для людей, які хочуть виспатися

У Гонконзі запустили новий автобусний тур тривалістю п’ять годин, який дозволить стомленим пасажирам виспатися або просто розслабитися в дорозі, повідомляє AP. Протяжність туристичного маршруту складає 76 кілометрів.

Організатори туру взяли за основу схильність пасажирів дрімати у громадському транспорті. «Коли ми обговорювали ідеї нових турів, я побачив у соціальній мережі пост друга, який скаржився на те, що настільки нервував на роботі, що не міг нормально спати ночами в ліжку, але відмінно засинав у автобусі», — говорить Кеннет Конг, менеджер організації ulu travel, яка розробила маршрут.

Вартість поїздки у двоповерховому автобусі варіюється від $13 до $51 в залежності від купленого місця. Усім пасажирам видають маски для сну і беруші, щоб ніщо не відволікало від відпочинку. Уперше Sleeping Bus Tour протестували 16 жовтня — всі квитки на рейс були розпродані. Деякі пасажири принесли з собою власну ковдру, капці й дорожню подушку.

«Людям у Гонконзі не вистачає часу на сон, і доводиться знаходити для цього інці можливості, наприклад під час щоденної поїздки на роботу у громадському транспорті. У результаті в деяких пасажирів він починає асоціюватися зі сном. Ось чому їм легше розслабитися в автобусі», — говорить доктор Ширлі Лі. Незважаючи на те що основна мета туру — відпочинок у салоні, автобус також зупиняється в мальовничих місцях, де учасники туру можуть зробити фото.

Нове та Найкраще

493

42

310
295
Більше матеріалів