Творці білоруського 34travel запустили в Україні лайфстайл-видання

В Україні запустили нове онлайн-медіа — 34home. Його робить команда з Білорусі, яка видає журнал про подорожі 34travel.me. Автори будуть публікувати матеріали про кіно, літературу, їжу, екологію, домашніх тварин та інтер’єр. Зараз на сайті можна прочитати тексти про роботу арт-сквоту «Садік», про те, як зробити дім екологічним, про вибір домашніх рослин, переробку одягу та інші.

Проєкт повинен був стартувати в Мінську для білоруської аудиторії, проте політична ситуація у країні зробила його недоречним. «Запускати таке медіа в Білорусі зараз було б неетично, недоречно і безглуздо. Уся країна думає про інше і зайнята іншим. Багато хороших людей сидять у в’язниці ні за що. Сайт про дім — останнє, що зараз потрібно білорусам», — сказав видавець 34home Антон Кашликов у коментарі Bird in Flight. Редакція проєкту знаходиться в Києві, технічні фахівці — в Білорусі.

Журнал 34travel.me запустили у 2015 році. На сайті виходять новини з усього світу й окремо — з Білорусі та України, а також статті про подорожі, гайди та історії про переїзд.

Нове та Найкраще

1 514

2 328

320
1 293
Більше матеріалів