Кліп української режисерки на пісню Lil Nas X став музичним відео року за версією MTV

Кліп Lil Nas X на пісню Montero, у якому репер спокушає диявола, отримав головну відзнаку цьогорічної премії MTV Video Music Awards. Режисеркою кліпу стала українка Таня Муїньо. Крім того, музичне відео здобуло перемогу в номінаціях «Найкраща режисура» та «Найкращі спецефекти» — володарів премії у цих категоріях визначає не глядацьке онлайн-голосування, а професійне журі. Свої нагороди Lil Nas X присвятив гомосексуальному руху.

Серед інших тріумфаторів премії — Джастін Бібер та Олівія Родріго, які здобули перемогу в номінаціях «Артист року» та «Найкращий новий артист» відповідно. Cингл Driver’s License Олівії Родріго названо піснею року. За найкращу колаборацію нагородили композицію Kiss Me More, створену Doja Cat та SZA, а корейський колектив BTS отримав три статуетки в категоріях «Гурт року», «Пісня літа» (Butter) і «Найкращий K-Pop». У номінації, яка відзначає музичні відео з соціально значимим підтекстом, перемогла Біллі Айліш із кліпом на пісню Your Power, в якому співачку повільно обплутує 36-кілограмова кобра.

MTV Video Music Awards — щорічна музична премія, заснована телеканалом MTV у 1984-му. Цьогорічна церемонія нагородження переможців відбулася 12 вересня.

Нове та Найкраще

3 468

18

120
276
Більше матеріалів