Bird in Flight проведе дискусії про сучасну фотографію

11 та 12 грудня відбудуться круглі столи Bird in Flight Prize про сучасну фотографію. Серед спікерів — куратори, фотографи, художники, фоторедактори зі США, Перу, Німеччини, Італії, Швейцарії та України. Кожен із них поділиться історіями й порадами з власного досвіду, розповість про нові формати взаємодії у фотоіндустрії. Круглі столи пройдуть онлайн англійською з українським перекладом. Приєднатися до них можуть усі охочі. Повна програма лекторію — за посиланням.

Цього року спікерами круглих столів стануть:
Фред Рітчін (США) — почесний декан Міжнародного центру фотографії у Нью-Йорку, був фоторедактором журналу New York Times.
Паола Хіменез Кіспе (Перу) — фотографка, переможниця Bird in Flight Prize ‘20. Фокусується на темах пам’яті, втрати, смерті, дитинства та психічного здоров’я, використовує знімки, архіви, відео і тексти. Була фіналісткою різних міжнародних премій.
Паоло Вудс (Італія) — фотограф, дослідник, співзасновник об’єднання Riverboom. Займається довгостроковими проєктами, в яких фотографія є частиною журналістського розслідування. Володар різних нагород, у тому числі двох премій World Press Photo.
Тайо Онорато і Ніко Кребс (Швейцарія) — творчий дует художників. Познайомилися під час навчання в Університеті мистецтв Цюриха і працюють разом із 2003 року. Проєкти показували по всьому світу, у тому числі персональні виставки були представлені в МoМА, Foam та Фотомузеї Вінтертура.
Вікторія Підуст (Німеччина) — художниця і фотографка, навчалася у Weißensee Kunsthochschule Berlin у Берліні, магістриня образотворчого мистецтва й живопису. Виставлялася в Україні, Німеччині та Франції.
Лілія Куделя (Україна/США) — історикиня мистецтв, кураторка Dallas Contemporary, Residency Unlimited.

Круглі столи Bird in Flight Prize ‘21 проходять за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.

Нове та Найкраще

6 170

647

577
921
Більше матеріалів