Відкрилася онлайн-виставка робіт учнів фотошколи MYPH

Відкрилася перша онлайн-виставка робіт студентів фотошколи MYPH (Mykolaiv Young Photographers), заснованої Сергієм Мельниченком. У експозиції представлені 25 проєктів молодих українських фотографів. Виставка повинна була пройти ще навесні в Миколаєві, але через пандемію її довелося перенести в онлайн-формат.

За словами Сергія Мельниченка, більшість представлених робіт присвячені дослідженню тіла, самоідентифікації та пошуку себе. «Усі проєкти дуже цікаві, дивитися потрібно кожен і уважно. Я б відзначив проєкт Олі Коваль. Їй усього 18 років, але її роботи, в яких вона спирається на міфологію, змушують зупинити на них свою увагу, — сказав Мельниченко в коментарі Bird in Flight. — Оля дуже добре працює з фотографією „вживу“, підпалюючи свої знімки або проколюючи їх голками. Також можу відзначити роботи Євгена Зайця і його проєкт про безсоння та боротьбу з ним».

Тома Магдик
imgonline-com-ua-Compressed-uJvPJU5YZK
imgonline-com-ua-Compressed-P1z7zJ2hE1C89wc

Сергій Мельниченко — фотограф із Миколаєва, член спільноти «Українська фотографічна альтернатива». Володар Leica Oskar Barnack Award і Photographer of the Year, номінант премій Foam Paul Huf Award і PinchukArtCentre 2015.

Нове та Найкраще

400

152

533
76
Більше матеріалів