«Телебачення Торонто» продало мем у форматі NFT за $2 500

Український інтернет-проєкт «Телебачення Торонто» продав популярний мем «Жуй ср*ку!» у форматі невзаємозамінного токену (NFT). Продаж відбувся у ході аукціону на платформі OpenSea. Покупець придбав токен за криптовалюту — у перерахунку на долари його вартість склала понад $2 500.

Торги тривали більше двох тижнів і завершилися 15 квітня. Цифрову копію мему вже відправили покупцеві під ніком green-haired-hetman. «Завдяки запеклому протистоянню та численним щедрим підняттям ставок на крипто-аукціоні Україна отримала перший коштовний мемос! Гарний початок для вітчизняного NFT-ринку!» — відзначили в «Телебаченні Торонто». Проєкт планує і надалі виставляти меми на продаж.

Мем «Жуй ср*ку!» з’явився у 2018 році. Автором фрази є один зі сценаристів програми «#@)₴?$0» — щотижневого сатиричного дайджесту новин. Уперше вираз «Жуй ср*ку!» вимовила ведуча програми Ярослава Кравченко, коли розповідала про новий курс лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Ця фраза швидко перетворилася на популярний серед інтернет-користувачів мем.

Невзаємозамінний токен — новий тип цифрових активів, що гарантує оригінальність предмета і право власності того, хто ним володіє. Кожен NFT-токен унікальний, його неможливо відтворити. Зараз технологія NFT переживає справжній бум. Особливою популярністю токени користуються у сфері мистецтва і спорту, на ринку віртуальної нерухомості та в іграх.

Нове та Найкраще

6 678

833

711
1 101
Більше матеріалів