Фотограф подолав 3 тисячі кілометрів, щоб нанести Зімбабве на гугл-мапи

Фотограф Таванда Канхема з міста Берклі, штат Каліфорнія, вирішив заповнити прогалини на гугл-мапах і нанести на них країну, в якій він народився, — Зімбабве. Чоловік вирушив до Африки і подолав понад 3,2 тисячі кілометрів, знімаючи подорож на камеру, повідомляє My Modern Met. Завдяки зусиллям фотографа на Google Street View тепер є 800 кілометрів доріг Зімбабве.

Американець шукав на гугл-мапах панорамні зображення свого будинку дитинства у Хараре, столиці Зімбабве, щоб показати другові. Однак Канхема виявив, що його рідної країни немає у Google Street View. Тоді він вирішив заповнити прогалину і вирушив до Африки. Чоловік залучив до свого проєкту компанії Google та Insta360 — вони надали йому необхідне обладнання. Відрізок шляху фотограф подолав разом зі знімальною групою Google, яка фіксувала його подорож.

Під час поїздки Канхема використовував різні види транспорту: автомобіль, велосипед, квадроцикл, човен, вертоліт. Частину шляху він пройшов пішки. Щоб усе зняти, чоловікові періодично доводилося нести обладнання на собі. Американець також сам профінансував поїздку — вона обійшлася йому у $5 тисяч.

Після того як фотограф відзняв Зімбабве, він вирушив до Намібії та Канади, щоб доповнити карту. Згодом Канхема створив сайт «Невідзначена планета», на якому ділиться знімками та відео з подорожей.

Раніше Google у рамках програми по боротьбі зі змінами клімату вирішила додати спеціальну функцію у гугл-мапи, щоб водії могли обрати найбільш екологічні маршрути. Пошукова система буде враховувати дані про трафік, ухил дороги та іншу інформацію. Функцію планують запустити у США до кінця року, а потім — вивести на глобальний ринок.

Нове та Найкраще

6 679

834

711
1 101
Більше матеріалів