Поліція Гондурасу упіймала торговця наркотиками завдяки TikTok

Правоохоронні органи Гондурасу заарештували ймовірного наркоторговця Оскара Сантоса на прізвисько Ель-Тето, який чотири роки уникав правосуддя. Підозрюваного вдалося знайти завдяки акаунту дружини: там пара показувала свої багатства трьом мільйонам підписників.

Чистокровні коні, незвичайні прикраси і особняк із басейном — лише деякі з предметів розкоші, які Сантос і його дружина-інфлюенсерка показували мільйонам своїх підписників у TikTok та інших соцмережах, пише Vice.

Поліція затримала Сантоса 23 серпня у великому маєтку, численні відео та фотографії з якого пара опублікувала у мережі. Федеральні прокурори штату Техас звинувачують Ель-Тето у змові з метою незаконного обігу наркотиків у США і вимагають екстрадиції ймовірного наркоторговця. Прокуратура знайшла на знімках і відео безліч доказів, які можна використати проти підозрюваного.

Дружині Оскара Сантоса, Карен Рамос, не були пред’явлені звинувачення. Наразі в її акаунті у TikTok видалені всі публікації.

Правоохоронці нерідко використовують соціальні мережі для розкриття злочинів. Наприклад, навесні цього року відео з TikTok дало американській поліції нові зачіпки у справі 18-річної давнини про викрадення дитини.


Фото: Orlando Sierra / AFP

Нове та Найкраще

6 387

741

635
994
Більше матеріалів