Актора Володимира Талашка знову звинуватили, цього разу — у зґвалтуванні

Українського актора і режисера Володимира Талашка звинуватили у зґвалтуванні. Про це у фейсбуці написала маркетологиня Марія Смірнова-Матрос. За словами Марії, Талашко тривалий час був другом її родини, а коли дівчині виповнилося сімнадцять, запросив на репетицію і схилив до сексуального контакту.

Жінка розповіла Bird in Flight, що про інцидент знала тільки її мати і на той момент вони вирішили не звертатися до поліції та не говорити про зґвалтування публічно, щоб не нашкодити репутації родини. Зараз Марія поділилася своїм досвідом, щоб показати масштаб проблеми сексуального насильства. «Він був упевнений у своїй привабливості, навіть не намагався залицятися. Тобто це була ввічливість мінімальна. [Після того, що сталося] ми зробили вигляд, що нічого не було», — сказала вона у коментарі. У розпорядженні редакції є й інші фото з сімейного архіву Матрос, які підтверджують, що вона і Талашко знайомі.

Марія Смірнова-Матрос із Володимиром Талашком, 1996 рік. Фото надано Марією Смірновою-Матрос

Bird in Flight звернувся за коментарем до Володимира Талашка, але на момент публікації не отримав відповіді. У Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого Bird in Flight сказали, що службове розслідування триває.

Раніше 75-річного Володимира Талашка, відомого своєю роллю у фільмі «В бій ідуть тільки „старики“», відсторонили від викладання в університеті імені І. К. Карпенка-Карого за звинуваченням у домаганнях до студенток і абітурієнток. Після того як актриси Юлія Бірзул і Вікторія Муштей поділилися своїми історіями, ще кілька жінок — як анонімно, так і відкрито — розповіли про харасмент з боку викладача. Мінкульт почав службове розслідування цих інцидентів.

Нове та Найкраще

1 978

296

62
155
Більше матеріалів