Вийшов тизер серіалу «Дім дракона» — приквелу «Гри престолів» про війну між Таргарієнами

Стримінговий сервіс HBO Max випустив перший тизер серіалу «Дім дракона», дія якого розгортається за двісті років до подій у «Грі престолів». Шоу з десяти епізодів вийде у 2022-му.

Сюжет фокусується на громадянській війні між двома гілками дому Таргарієнів, відомій як «Танець драконів». Конфлікт вибухнув після смерті Візеріса I Таргарієна, коли принцеса Рейнір Таргарієн, яку підтримала партія «чорних», і принц Ейгон Таргаріен, якого підтримала партія «зелених», одночасно заявили про свої права на Залізний трон. Літературною основою проєкту став перший том книги Джорджа Мартіна «Полум’я та кров». «Не мрії зробили нас королями, а дракони», — каже в тизері Деймон Таргарієн, вершник дракона Караксеса.

Головні ролі в серіалі виконали Педді Консідайн, Метт Сміт, Емма Д’Арсі, Олівія Кук та Ріс Іванс. Зйомки проходили у Великій Британії, США, Іспанії та Португалії. Точної дати виходу шоу поки немає.

Навесні ювелірна компанія «Фаберже» представила інкрустоване драконяче яйце вартістю $2,2 мільйона, натхненням для якого послужив образ героїні «Гри престолів» Дейнеріс Таргарієн.

Нове та Найкраще

6 536

786

676
1 050
Більше матеріалів