Південнокорейські робітники вийшли на мітинг у костюмах з «Гри в кальмара»

У кількох містах Південної Кореї 20 жовтня відбувся загальнонаціональний страйк: близько 80 тисяч жителів країни вийшли на вулиці, закликаючи уряд поліпшити умови праці та підвищити мінімальну заробітну плату. У Сеулі мітинг підтримали 27 тисяч осіб, деякі з них були одягнені в костюми з серіалу «Гра в кальмара», пише The Insider.

Страйк організувала Корейська конфедерація профспілок. Її керівники висунули уряду низку вимог, серед яких заборонити неповний робочий день і соціалізувати освіту й житло.

Робочі розповіли журналістам, що вони з усіх сил намагаються заробити на життя, як і персонажі серіалу. Мітинг у Сеулі пройшов попри заборону влади на проведення масових заходів через пандемію коронавірусу. За порядком під час страйку стежили близько 16 тисяч поліцейських.

У Південній Кореї робочий тиждень у середньому триває близько 44,6 години, що значно більше, ніж у країнах — членах Організації економічного співробітництва і розвитку (32,8 години), згідно з даними 2016 року.

Прем’єра «Гри в кальмара» відбулася на Netflix 17 вересня. Серіал розповідає про 456 людей, які через потребу у грошах погоджуються брати участь у таємному турнірі на виживання, змодельованому за зразком корейських дитячих ігор, із призом у $38 мільйонів. Менш ніж за місяць «Гра в кальмара» стала найпопулярнішим дебютним серіалом в історії Netflix — його подивилися 111 мільйонів глядачів.


Фото: Chris Jung / NurPhoto / NurPhoto via AFP

Нове та Найкраще

389

134

485
63
Більше матеріалів